سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

« افتخار میزبانی »

« افتخار میزبانی »


خداوند را شاکریم که توفیق یافتیم تا در دهه پر خیر و برکت امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر خم و سالروز میلاد سراسر سعادت حضرت امام علی النقی (علیه السلام) و همزمان با سالروز بازگشت ورود آزادگان سرافراز به میهن عزیز ، میزبان بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانهای صدا و سیما در خراسان شمالی باشیم .
هدهدهای خوش خبر در حالی بر قلّه آلاداغ ، سالوک و شاه جهان می نشینند ، که دیار گنجینه فرهنگ ها و معرفت ها  رنگین کمان  اقوام ، مهیّای استقبال از این رویداد بزرگ رسانه ای و سفیران فرهنگی سراسر ایران اسلامی شده اند .
در این مجال اقوام با محبّت و همدل کرمانج ، ترک ، تات ، ترکمن و فارسی زبان و نیز سایر اقوام و مردم میهمان نواز شیعه و سنی با وحدت و همبستگی در سایه ولایت، هویّت ملی خود را به بهترین شکل به نمایش می گذارند .
برگزاری جشنواره بیست و دوم  در استانی که 15 سال از تاسیس آن می گذرد فرصت مغتنمی است تا توانمندی ها و ظرفیت های ارزشمند بخش های مختلف از طریق رسانه ملی معرفی شوند ، این درحالی است که این اتفاق بزرگ بدون شک موتور محرّکه توسعه استان خواهد شد که امیدواریم در سال رونق تولید و آغازین ماه های گام دوم انقلاب بتوانیم با حضور ارزشمند نخبگان ، فرهیختگان ، هنرمندان ، برنامه سازان و تولیدکنندگان فکر و اندیشه در مسیر تحقّق منوّیات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) گام های بلندی را برداریم .
در این ایام که ساعت رسانه ای کشور به نام خراسان شمالی تنظیم می شود، لازم می دانم به رسم ادب و قدرشناسی از جانب خود و مجموعه خانواده صدا و سیمای خراسان شمالی (شبکه اترک) از نگاه بلند و توسعه محور جناب آقای دکتر علی عسگری رئیس محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و رویکرد و حمایت ویژه جناب آقای دکتر دارابی معاون محترم امور استان ها که راهبری شایسته ای را برای تحقّق این مهّم در استان داشته اند و نیز تلاشهای جناب آقای دکتر شجاعی استاندار محترم خراسان شمالی و حمایت های نماینده معزز ولی فقیه در استان و تمامی مردم و مسئولان صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم .
و به همه میهمانان گرانقدر و چهره های برجسته استانی و ملّی که با حضور ارزشمند خود زینت بخش این محفل وزین رسانه ای شدند صمیمانه خیر مقدم عرض کنم .
امید که با تأسی از آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و رهبر عزیز انقلاب و سه هزار شهید گلگون کفن این دیار ، توفیق رفیق راهمان شود تا در مسیر رشد و بالندگی استان را فراهم آوریم .
امید که دیر بمانید و خوب بپویید.

 حمید قربانی جم – مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی