سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

ارسال 450 اثر با موضوع دفاع مقدس به جشنواره تولیدات استان‌های صدا و سیما

ارسال 450 اثر با موضوع دفاع مقدس به جشنواره تولیدات استان‌های صدا و سیما


رئیس مرکز سیمای استان‌ها در خصوص آثار راه‌یافته به جشنواره تولیدات استان‌های صدا و سیما گفت: 450 اثر با موضوع دفاع مقدسی به این جشنواره راه‌ یافته که از این تعداد 190 اثر در حوزه مدافعان حرم است.
رئیس مرکز سیمای استان‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، درخصوص آثار ارسال شده به بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما اظهار داشت: ۹ هزار و ۲۹۷ اثر به بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما ارسال شده است که در میان آ‌ن‌ها هزار و ۷۴۲ اثر به بخش رقابت راه‌یافته و۲۶۰ اثر از میان آثار راه‌یافته به جشنواره لوح و تقدیر و تندیس دریافت خواهند کرد.
وی ادامه داد: آثار در شش کمیسیون سیما، صدا، پژوهش، شعر و موسیقی، فضای مجازی، خبر و یک بخش برنامه‌های ویژه جنبی به رقابت می‌پردازند.
رئیس مرکز سیمای استان‌ها در خصوص آثار راه‌یافته به این جشنواره در حوزه دفاع مقدس، گفت: 450 اثر با موضوع دفاع مقدسی به این جشنواره راه یافته که از این تعداد 190 اثر در حوزه مدافعان حرم است؛ همچنین 750 اثر با موضوع 40 سالگی انقلاب اسلامی ارسال شده است.
فاطمی با بیان اینکه در این جشنواره به طور ساختاری از برگزیدگان حوزه‌های سیما، صدا، پژوهش، شعر و موسیقی، فضای مجازی و خبر تقدیر خواهد شد، گفت: در بخش جنبی جشنوراه با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از 44 اثر تقدیر خواهد شد.
وی درباره کیفت آثار ارسال شده به جشنواره تولیدات استان‌ها افزود: سعی شده در این جشنواره چهره مفاخر کشور، شهدای شاخص و شهدای مدافع حرم به مردم معرفی شوند.