جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

اعلام اسامی برگزیدگان دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیونی

اعلام اسامی برگزیدگان دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیونی

 

در پایان روز برگزاری کارگاه های تخصصی، برگزیدگان دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیونی در کرمانشاه معرفی شدند

به گزارش ستاد خبری دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیونی، برگزیدگان دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیونی در بخش های مختلف عصر چهارشنبه 19 تیردر مجتمع فرهنگی انتظار کرمانشاه معرفی شدند

اسامی نفرات برگزیده در بخش های مختلف به شرح زیر اعلام می شود:

بخش موضوعی

در بخش شعار سال‌، لوح تقدیر و جایزه نقدی به جواد محسنی برای «نارام» اختصاص یافت

دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین اثر در بخش شعار سال‌ را نیز مجتبی خیاط احسانی برای اثر «انتخاب با خودمونه» دریافت کرد

در بخش مقاومت، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به علیرضا واعظ شوشتری برای اثر «دیدار» تعلق گرفت.

همچنین دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین اثر با موضوع مقاومت، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به محمودرضا سلطان پور برای اثر «قصه بهمن» رسید

در بخش دینی و فرهنگی لوح تقدیر و جایزه نقدی به نرگس رستمی برای اثر «دیدبان» و بابک و بهنود نکویی برای اثر «لالایی» اختصاص یافت

علی احمدی  برای «جوانمردان» دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین اثر با موضوع دینی و فرهنگی را دریافت کرد.  

در بخش سبک زندگی، لوح تقدیر و جایزه نقدی به وریا نیک منش و مریم هاشم نژاد برای اثر «شهر هزار کبوتر» و  آمنه منشی زاده برای اثر «پریوش» تعلق گرفت

دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین اثر با موضوع سبک زندگی به مرتضی محمدی و مهراب ناصری برای اثر «مهارت های زندگی» اختصاص یافت.

مریم خوش اقبال برای اثر «مجموعه آسیب های اجتماعی» و جلال نعیمی برای اثر «هراس» لوح تقدیر و جایزه نقدی را در بخش غلبه بر آسیب های اجتماعی دریافت کردند.  

دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین اثر با موضوع غلبه بر آسیب های اجتماعی به مجتبی موسوی برای «آقای گوزن» رسید

در بخش تهاجم فرهنگی و سیاسی لوح تقدیر و جایزه نقدی به میثم حسینی برای اثر «پرده آخر» تعلق گرفت

دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین اثر با موضوع تهاجم فرهنگی و سیاسی به محمودرضا سلطان پور برای اثر «مشهد دوست داشتنی» اختصاص یافت

تندیس جشنواره دیپلم افتخار و جایزه نقدیِ جایزه ویژه هیات داوران نیز در بخش تهاجم فرهنگی و سیاسی به محمد مهدی نخعی راد برای تهیه کنندگی دو اثر  «مشهد دوست داشتنی» و «قصه بهمن» در نظر گرفته و اهدا شد

بخش دانشجویی

در بخش دانشجویی تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین اثر به ملیحه غلامزاده برای اثر «کلاف» تعلق گرفت.

هیات داوران نیز لوح تقدیر و جایزه نقدی را به ریحانه کاوش و علی رییس برای تیتراژ مجموعه هزار و یک داستان اهدا کردند

بخش طرح و فیلمنامه پویانمایی

در بخش طرح و فیلمنامه پویانمایی دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین طرح اول به «سفر به سرزمین اعداد» به نویسندگی غلامرضا حبیبی تعلق گرفت

همچنین دیپلم افتخار بهترین طرح دوم به طور مشترک به آثار «احسان و پوتین های پدر» به نویسندگی شفیقه نیک جهان و «پدافند غیر عامل» به نویسندگی سعید نوری تعلق گرفت

دیپلم افتخار و جایزه نقدی طرح سوم را نیز محمدرضا پستک برای «ماجراهای خانه کوچک» دریافت کرد

دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین فیلمنامه اول به «قصر بهرام» نوشته محمدجواد بابایی رسید. همچنین «نازلیجا» به نویسندگی علی حسن زاده عنوان دوم بهترین فیلمنامه را کسب کرد و دیپلم افتخار و جایزه نقدی رتبه سوم فیلمنامه نیز به «بچه های مسجد» به نویسندگی جواد صداقتی راد تعلق گرفت

در بخش فیلمنامه عروسکی تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین فیلمنامه اول عروسکی به «بومرنگ یک ربات» به نویسندگی محمد حسن عابدی نژاد و پژمان سهرابی رسید

هیات داوران نیز به دو اثر «قصه های جنگل بلوط» به نویسندگی کامران یوسفی و «زبلی و دوستان» به نویسندگی فرشاد عزیزی دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهدا کردند

بخش مجموعه و سریال عروسکی 

در بخش مجموعه و سریال عروسکی امیرحسین انصافی برای اثر «ماهور» در بخش موسیقی تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را دریافت کرد

در بخش طراحی دکور و صحنه تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به محمد راستگو گوشه برای اثر «داستان های الوند» رسید

احمد نیک کار برای اثر «سفرهای چی باد» تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی  را از هیات داوران در بخش دستاوردهای فنی دریافت کرد

همچنین در بخش تئاتر صحنه ای محمد اعلمی برای «نمایش کدوزری» تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را دریافت کرد و دیپلم افتخار و جایزه نقدی ویژه هیات داوران نیز به گروه نمایش قصه بخت و احسان صانعی به عنوان نماینده آن تعلق گرفت

پرویز ظرافت نیز برای اثر « بیر کله قند» دیپلم افتخار و جایزه نقدی برگزیده بهترین بازیگری شد و لوح تقدیر و جایزه نقدی بهترین برنامه های ترکیبی نیز به سمیه عبدالله زاده برای «پیم و پم» و سارا روستا پور برای «مهد پویا» اهدا شد

دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیونی ایران 18 تا 20 تیر ماه در کرمانشاه برگزار شد.