سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

اعلام اسامی 20 فیلم آموزشی منتخب جشنواره ملی پویانمایی ایران

اعلام اسامی 20 فیلم آموزشی منتخب جشنواره ملی پویانمایی ایران

 

اسامی 20 اثر منتخب بخش فیلم‌های آموزشی جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران معرفی شد.

به گزارش ستاد خبری جشنواره هیئت انتخاب بخش فیلم‌های آموزشی نخستین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران، اسامی 20 اثر منتخب این بخش را معرفی کرد.

6 مجموعه «اورژانس 115 مشهد» به کارگردانی جواد محسنی، «آقا معلم و بچه‌ها 2» به کارگردانی سید علی میرآغاسی، «جنگل دامون» به کارگردانی هادی امیری و رها فرجی، «عصر وارونه» به کارگردانی هادی امیری، «مکتب‌خانه» به کارگردانی هادی امیری و رها فرجی و «کوکو بوبو» به کارگردانی سید رسول حسینی از جمله آثار منتخب این بخش به شمار می‌روند.

نام دو سریال هم در این بین به چشم می‌خورد که شامل «روسای کوچک» به کارگردانی محمدرضا حسائی و «ماجراهای تی تی» به کارگردانی مصطفی یادگار است.

فیلم‌های کوتاه «زادگاه زندگی» به کارگردانی علی نیکوکار، «زینو، زندگی نو» به کارگردانی وریا نیک‌منش، «شالاپ شولوپ» به کارگردانی هادی خجسته، «طلای شیرین» به کارگردانی حسین حسنشاهی و «پرزنتیسم» به کارگردانی امیر حسین معظمی هم جزو آثار منتخب این بخش هستند.

بر اساس اعلام هیئت انتخاب، هفت موشن‌گرافیک هم به جمع آثار منتخب این بخش راه یافته‌اند که شامل «انرژی خورشیدی» به کارگردانی علی نیکوکار، «به زیست» به کارگردانی میلاد شهبانی، «سبک زندگی» به کارگردانی فرهاد عباس‌نژاد، «سره نما» کاری از سامان ارشدی گرامی، «کرمان_Histoncal» به کارگردانی احمد نخعی، «من یک چاق خوشحال هستم» و «هشتگ» هر دو به کارگردانی میلاد شهبانی هستند.