سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

امیرحسین شریفی: بزرگ‌ترین پیام‌ جشنواره تولیدات مراکز وحدت ملی است

امیرحسین شریفی: بزرگ‌ترین پیام‌ جشنواره تولیدات مراکز وحدت ملی است

 

تهیه کننده سینما و تلویزیون معتقد است که بزرگ‌ترین پیام‌ جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما وحدت ملی است زیرا در این جشنواره  تمامی اقوام اعم از ترک، کرد، بلوچ، لر و همه اقوام ایران در کنار یکدیگر هستند و جشنواره نماد وحدت ملی است. 

امیر حسین شریفی تهیه کننده سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با ستاد خبری بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما گفت: یکی از اثرگذارترین جشنواره‌ها برای کشف استعدادها در شهرستان‌ها جشنواره تولیدات مراکز است.

وی ادامه داد: وقتی این جوانان و برنامه‌سازان به جشنواره دعوت می‌شوند و آثار آنها دیده می‌شود بسیار در روحیه‌شان تاثیرگذار است. جشنواره باعث ترغیب و ایجاد انگیزه در بین جوانان می‌شود تا با ساخت کارهای خوب دیده شوند. 

شریفی اظهار کرد: جشنواره تولیدات مراکز نسبت به سایر  جشنواره‌ها دستاورد بیشتری دارد، زیرا  تمامی استان‌ها در این جشنواره شرکت کرده و به نوعی تمام قوم‌های ایران می‌توانند در جشنواره شرکت کنند.

وی افزود: در جشنواره تولیدات تمامی اقوام اعم از ترک، کرد، بلوچ، لر و همه اقوام ایران در کنار یکدیگر هستند و جشنواره نماد وحدت ملی است. بزرگ‌ترین پیام‌ این جشنواره وحدت ملی است.