سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

انتخاب برای منتخبان انگیزه ایجاد می‌کند و به دیگر برنامه‌سازان الگو می‌دهد

انتخاب برای منتخبان انگیزه ایجاد می‌کند و به دیگر برنامه‌سازان الگو می‌دهد


انتخاب برای منتخبان انگیزه ایجاد می‌کند و به دیگر برنامه‌سازان الگو می‌دهد
مریم جلالی: انتخاب برای منتخبان انگیزه ایجاد می‌کند و به دیگر برنامه‌سازان الگو می‌دهد
داور نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صداو سیما گفت: انتخاب و دریافت جایزه برای منتخبان انگیزه ایجاد می‌کند و به دیگر برنامه‌سازان الگو ارائه می‌دهد که بدانند چگونه می‌توانند برنامه موفق تولید کنند.
 
مریم جلالی از داوران  جشنواره نوزدهم تولیدات مراکز استان‌های صداو سیما در گفت‌وگو با ستاد خبری جشنواره گفت:  جشنواره مراکز استان‌ها قدیمی‌ترین جشنواره صدا و سیما ا‌ست. این جشنواره هویت و قابلیت سازمان را به نمایش می‌گذارد و به نوعی خود سازمان و عملکرد آن داوری می‌شود. داوران این جشنواره از جنس خود صدا و سیما هستند و با ساز و کار سازمان آشنایی دارند. 
وی افزود: یکی از شاخصه‌های جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صداو سیما این است که برنامه‌سازان برای مخاطبان برنامه می‌سازند و فقط کار برای جشنواره نیست و این یک حسن بزرگ برای ارائه کار بهتر است. 
جلالی ضمن اشاره به اینکه جشنواره را می‌توان عامل شناسایی استعدادهایی دانست که در مراکز فعالیت دارند، گفت: در آثار این دوره از جشنواره خلاقیت و نوآوری کاملا نمایان بود. در شرایط یکسان تکنولوژی استعداد و خلاقیت فردی نقش برجسته‌ای در تولید آثار فاخر و برتر ایفا می‌کند. 
وی ادامه داد: بعضی آثار و برنامه‌های تولیدی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود و با توجه به کمبود امکانات در مراکز استان‌ها این آثار واقعا شاخص بود. 
داور نوزدهمین دوره جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما گفت: انتخاب و دریافت جایزه برای منتخبان انگیزه ایجاد می‌کند و به دیگر برنامه‌سازان الگو ارائه می‌دهد که بدانند چگونه می‌توانند برنامه موفق تولید کنند.