سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

با حکم دکتر دارابی،اعضای هیأت انتخاب و داوری کمیسیون سیمای بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز معرفی شدند

 

اعضای هیأت انتخاب و داوری کمیسیون سیمای بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز با حکم معاون امور استان‌های رسانه ملی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، دکتر علی دارابی حکم اعضای هیأت انتخاب و داوران کمیسیون سیمای بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها را صادر کرد.

بر این اساس مهندس مهرداد عظیمی به عنوان رئیس هیأت انتخاب و داوری بخش برنامه‌های ترکیبی و علی حاج ملاعلی، داراب کمالی، سید جعفر اولیاء، مریم رشیدی و سید کمال هاشم‌زاده به عنوان اعضای این هیئت معرفی شده‌اند.

همچنین در این حکم اسامی آقایان عیسی بلوکات، سعید اوحدی، محمد کاویانی، احمد امین حائری و محمد جعفر خسروای به عنوان اعضای هیأت داوری بخش برنامه‌های ترکیبی کمیسیون سیما آمده است.

در بخش برنامه‌های مستند این کمیسیون هم دکتر احمد ضابطی جهرمی به عنوان رئیس هیأت انتخاب و داوری معرفی شده و عباس عطریان، محمدرضا وطن‌دوست، مهرداد فراهانی، زین‌العابدین مختاریان و سرکار خانم مکرمه آقایی به عنوان دیگر اعضای هیأت انتخاب حکم مربوطه را دریافت کرده‌اند.

در حکم معاون امور استان‌های رسانه ملی، فرهاد ورهرام، محمدرضا شریفی، فتح‌الله امیری، سلیم غفوری و حبیب احمدزاده نیز به عنوان اعضای هیأت داوری انتخاب شده‌اند.

در بخش برنامه‌های ویژه و جنبی کمیسیون سیما نیز علی بخشی‌زاده به عنوان رئیس هیأت انتخاب و داوری حکم دریافت کرده است و و اکبر تدبیری، سرکار خانم فرحبخش، شهرام ملکی‌نیا و زهره عابدی به عنوان اعضای هیأت انتخاب معرفی شده‌اند.

در همین بخش اسامی آقایان دکتر علی اصغر جعفری، دکتر محمد مهدی قاسمی، دکتر آبتین مهدی‌پور و مهندس شعبان‌پور به عنوان اعضای هیأت داوری به چشم می‌خورد.

و سرانجام در بخش نمایشی کمیسیون سیما نیز حکم ریاست هیأت انتخاب و داوری برای مهدی فرجی صادر شده و سید احمد موسوی، سید ناصر هاشم‌زاده، عبدالرضا اکبری و شهرام نجاریان به عنوان اعضای هیأت انتخاب و دکتر محمد خزایی، حجت‌الله ایوبی، شهروز حقی و سرکار خانم پروانه معصومی به عنوان داوران این بخش ذکر شده است.

دکتر دارابی در این حکم تصریح کرده است: امید است جشنواره حاضر، ضمن معرفی و کشف استعدادهای مراکز و ارزیابی وضع موجود، با ارائه الگوهای مهندسی و مدیریت فرهنگی، چشم‌انداز مطلوبی را برای مراکز استان‌ها فراهم کند.