سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

برگزاری چنین جشنواره ای را به شدت مثبت ارزیابی می کنم

برگزاری چنین جشنواره ای را به شدت مثبت ارزیابی می کنم

 

آذرمیدخت آذرهوش مدیر گروه کودک شبکه دو در گفت و گو با ستاد خبری دومین جشنواره ملی پویا نمایی و برنامه های عروسکی درباره تاثیرات جشنواره بر آثار و هنرمندان بیان کرد: من معتقدم که برگزاری چنین جشنواره ای می تواند به معرفی هنرمندان به خصوص هنرمندانی که در مراکز استان ها فعالیت می کنند موثر باشد. هنرمندانی که از دیده شدن در شبکه های سراسری تلویزیون محروم هستند. بنابراین می تواند انگیزه و شوق را در این هنرمندان تقویت کرده و باعث شود تا نگاه جدی تری به این حرفه داشته باشند.

عضو هیئت انتخاب آثار بخش عروسکی، سریال و مجموعه افزود: برگزاری چنین جشنواره ای را در کل می توان بسیار مفید ارزیابی کرد. چرا که آثار این هنرمندان از شبکه های سراسری پخش می شود و همین موضوع انگیزه و شوق کارکردن را در انها ایجاد می کند. من خودم به شخصه علاقه مند به پخش آثار خوب مراکز استانها از شبکه هستم و از این رو باکس ثابتی هم در شبکه داریم.

وی ادامه داد: فکر می کنم برگزاری چنین جشنواره ای می تواند اتفاق خیلی خوبی برای انیمیشن و کارهای عروسکی باشد. چرا که باعث شکوفایی استعداد هنرمندان و ایجاد انگیزه و چدی گرفتن این مقوله از نگاه آنها می شود. امیدوارم این جشنواره همچنان تدوام داشته باشد و هر ساله شاهد آثار قوی تر و جذاب تری هم باشیم.