سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۹ مرداد ۱۴۰۰

به برخی آثار می‌توان به چشم یک شاهکار نگاه کرد

به برخی آثار می‌توان به چشم یک شاهکار نگاه کرد


به برخی آثار می‌توان به چشم یک شاهکار نگاه کرد

نجیبه معصوم‌ زاده : به برخی آثار می‌توان به چشم یک شاهکار نگاه کرد
نجیبه معصوم‌ زاده معتقد است که برخی از آثار راه یافته به جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها واقعا از سطح بالایی برخوردارند و می‌توان به انها به چشم یک شاهکار نگاه کرد.

نجیبه معصوم‌ زاده از تهیه‌کنندگان برنامه‌های رادیویی و داور کمیسیون صدا نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها در گفت‌وگو با ستاد خبری این دوره از جشنواره گفت: برگزاری جشنواره در بین برنامه‌سازها ایجاد تحرک و پویایی کرده  و انگیزه را در بین برنامه‌سازان جوان تقویت می‌کند. برای ساخت بهتر برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی و پژوهشی برگزاری این جشنواره‌ها قطعا مثمر ثمر خواهد بود.
وی ادامه داد: نتیجه برگزاری جشنواره را می‌توان در سال‌های آینده و با بالا رفتن سطح کیفی آثار در  شبکه‌های استانی دریافت کرد.
معصوم‌ زاده تاکید کرد: حضور در جشنواره باعث کسب تجربه در بین جوانان برنامه‌ساز خواهد شد  و بازخورد این حضور را می‌توانیم در برنامه‌های تولیدی متداول و روزانه شبکه‌های استانی شاهد باشیم.
وی خاطرنشان کرد: در جشنواره برنامه‌هایی که به‌صورت روزانه در حال تولید و پخش هستند، داوری شده و به معرض رقابت گذاشته می‌شوند؛ این دست از آثار گزینش شده و در جشنواره به رقابت می‌پردازند.
داور بخش مستند و ویژه نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها اظهار کرد: در بین آثار راه یافته می‌توان به بعضی از آنها به چشم یک شاهکار نگاه کرد. برخی از آثار واقعا از سطح بالایی برخوردارند و می‌توان گفت که در بین آثار ارائه شده برنامه ای را نداریم که پایین‌تر از سطح استاندارد  باشد.
وی تصریح کرد: برگزاری جشنواره باعث بالا رفتن سطح کیفی برنامه‌ها و تولیدات شده و  نوآوری و خلاقیت در بین برنامه‌سازان ایجاد می‌کند. این بخش از کار می‌تواند در جشنواره بیشتر مورد بررسی قرار گرفته و پر رنگ‌تر باشد