سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

تفاهم نامه جشنواره بیستم مراکز صدا و سیما امضا شد

تفاهم نامه جشنواره بیستم مراکز صدا و سیما امضا شد


 

تفاهم نامه بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های صدا سیما با حضور معاون امور استان های سازمان صدا و سیما و استاندار کردستان امضاء شد.
در نخستین نشست شورای عالی بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراكز استان‌ها که با حضور اعضاء شورا برگزار شد تفاهم نامه همکاری و برگزاری بیستمین جشنواره به امضای دکتر علی دارابی و  عبدالمحمد زاهدی رسید.  

شبکه های استانی نگرش تازه ای به استان ها را ایجاد کرده اند
 معاون امور استان‌های صدا و سیما گفت: شبکه های استانی و جشنواره تولیدات مراکز استانی رسانه ملی سبب ایجاد فضایی نشاط انگیز و نگرش مثبت و تازه ای به مناطق مختلف کشور شده اند.
دکتر علی دارابی با اشاره به برگزاری بیستمین جشنواره در کردستان و استفاده از همه ظرفیت های فرهنگی این استان ابراز کرد: استان کردستان ظرفیت های متعددی فرهنگی و هنری دارد و این استان چهره‌های ماندگار هنری و فرهنگی فراوانی دارد که باید از آنها به پاس سال های خدماتشان تقدیر شوند و همچنین برپایی هفته فرهنگی - هنری استان کردستان باید با برنامه‌ریزی جامعی انجام بگیرد تا هیچ ظرفیتی در استان مورد غفلت قرار نگیرد.
وی ادامه داد: بهمن 97 چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی است و دست اندرکاران جشنواره بیستم باید نسبت به معرفی دستاوردهای انقلاب و نقش کردستان در نهضت اسلامی، اقدامات لازم را انجام دهند.