سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

جشنواره باعث ایجاد شوق در بین منتخبان می‌شود

جشنواره باعث ایجاد شوق در بین منتخبان می‌شود


جشنواره باعث ایجاد شوق در بین منتخبان می‌شود

وحید رستگاری: جشنواره باعث ایجاد شوق در بین منتخبان می‌شود
داور کمیسیون صدا نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی استان‌ها گفت: جشنواره باعث ایجاد شوق در بین منتخبان و کسانی که جایزه می‌گیرند، می‌شود.

وحید رستگاری داور کمیسیون صدا نوزدهمین جشنواره   تولیدات رادیویی و تلویزیونی استان‌ها در گفت‌وگو با ستاد خبری این دوره از جشنواره گفت: برگزاری و حضور در جشنواره می‌تواند برای شرکت‌کنندگان  ایجاد انگیزه کرده و از نظر مالی و دیده شدن و همچنین بالا بردن سطح کیفی آثار کمک زیادی به شرکت کنندگان داشته باشد.
وی افزود: جشنواره باعث ایجاد شوق در بین منتخبان و کسانی که جایزه می‌گیرند می‌شود و آنها خود را موظف می‌دانند که در تولید برنامه، به سطح بالاتری برسند و سطح برنامه‌هایشان را ارتقاء دهند. این موضوع می‌تواند برای شبکه‌های استانی مزیتی باشد تا دیگر برنامه‌های تولیدی برنامه‌سازان راه یافته به جشنواره  از حد استانداردها پایین تر نیاید.
وی در مورد سطح آثار ارائه شده نیز بیان کرد: سطح آثار با توجه به سال‌های گذشته از رشد خوبی برخوردار بوده و برنامه‌های مستند را می‌توان در این بین به عنوان شاخص‌ترین‌ها نام برد و این ارتقای سطح آثار به این دلیل است که رویکرد بهتری داشته و زمان بیشتری را هم در اختیار داشته‌اند.