سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

جشنواره نوزدهم باید به نحو احسن برگزار شود

جشنواره نوزدهم باید به نحو احسن برگزار شود


جشنواره نوزدهم باید به نحو احسن برگزار شود


دکتر دارابی در دیدار با استاندار خوزستان:
جشنواره نوزدهم باید به نحو احسن برگزار شود

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما روز گذشته (13 آذرماه) در مرکز صداو سیمای اهواز با استاندار خوزستان دیدار کرد.
دکتر علی دارابی معاون امور استان‌های رسانه ملی طی سفری به استان خوزستان از محل برگزاری نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلويزيوني مراکز استان‌ها و همچنين محل برگزاری کمیسیون‌هاي صدا، سیما، خبر، موسیقی و پژوهش بازديد كرد.
دکتر دارابی همچنین در نشستي با حضور استاندار خوزستان گفت: در حال حاضر چشم تمام مراکز به خوزستان و نحوه برپایی این جشنواره است، پس همان‌گونه که خوزستان همیشه به مهمان‌نوازی و محبت شهرت دارد می‌بایستی که این جشنواره به نحو احسن و به شکل مطلوبی برگزار شود.
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان نیز در این دیدار گفت: باید از تلاش شبانه‌روزی صداوسیمای مرکز خوزستان برای انعکاس خوب و مطلوب مراسم پیاده‌روی زوار حسینی در ایام اربعین تشکر و قدردانی کرد.
وی افزود: برپایی نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها فرصت بسیار خوبی برای معرفی توانمندی‌ها و ترویج فرهنگ ایثار و رشادت و همچنین جاذبه‌های گردشگری این استان به جهان است.
معاون امور استان‌های رسانه ملی و هیات همراه در ادامه از محل ساخت سریال «زیبا شهر» به کارگردانی علی اصغر شادروان بازدید کردند.
«زیبا شهر» مجموعه‌ای 30 قسمتی است که فیلمبرداری آن اواخر آذر ماه سال جاری آغاز خواهد شد.
دکتر دارابی در ادامه این سفر از محل برگزاری نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلويزيوني مراکز استان‌ها و همچنین محل برگزاری کمیسیون‌هاي صدا، سیما، خبر، موسیقی و پژوهش بازديد کرد