سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

جوانان ما در استان‌ها توان رقابت با خارجی‌ها را دارند

جوانان ما در استان‌ها توان رقابت با خارجی‌ها را دارند


جوانان ما در استان‌ها توان رقابت با خارجی‌ها را دارند

محمد امام جمعه:  جوانان ما در استان‌ها توان رقابت با خارجی‌ها را دارند
داور بخش صدا نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز صدا وسیما گفت: حضور در جشنواره می‌تواند سنگ محک خوبی برای برنامه سازان شبکه‌های استانی باشد زیرا جوانان ما در استان‌ها توان رقابت با خارجی‌ها را دارند.
محمد امام جمعه داور بخش صدا نوزدهمین دوره جشنواره تولیدات استانی سازمان صدا وسیما در مورد تاثیر برگزاری این جشنواره گفت: برگزاری جشنواره تولیدات استانی سازمان صدا وسیما می‌تواند در راستای ایجاد انگیزه میان برنامه‌سازان، خصوصا برنامه‌سازان جوان تاثیر زیادی داشته باشد.
وی افزود: وقفه ۲ ساله باعث کاهش تجربه‌اندوزی در بین برنامه‌سازان شبکه های استانی شد و حضور در این جشنواره می‌تواند سنگ محک خوبی برای ارزیابی میزان کیفیت این برنامه‌های استانی باشد.
امام جمعه ادامه داد: با برگزاری جشنواره تولیدات استانی سازمان صدا وسیما گروه‌های داوری و تخصصی شناخت بهتری از نوع برنامه‌ها در شبکه‌های استانی پیدا می‌کنند و این موضوع می‌تواند کمک خوبی برای تولیدات بهتر در سازمان صدا و سیما باشد.
وی اظهار کرد: برگزاری و حضور در جشنواره به هر صورتی برای برنامه‌سازان و فعالان این عرصه مفید خواهد بود، زیرا باعث ایجاد حس رقابت و دیده شدن آنها خواهد شد.
داور بخش صدا نوزدهمین دوره جشنواره تولیدات استانی سازمان صدا وسیما ضمن اشاره اینکه در جشنوار‌ه‌های بسیاری داوری کرده است، گفت:  من در دوره های گذشته نیز داور بودم و شنیدن برنامه‌های خوب مرا تا حد زیادی متعجب می‌کرد. برنامه ها و تولیدات بی‌نظیری را در سطح استان می‌دیدم که حتی می‌توانستند با تولیدات دیگر کشورها در بخش بین‌الملل رقابت کنند.
وی افزود: این برنامه‌سازان جوان علی‌رغم دستمزد کم و نبود امکانات، در ساخت برنامه‌ی رادیویی بسیار موفق بودند. ما با برگزاری این جشنواره می‌توانیم باعث هر چه بهتر دیده شدن این جوانان و ایجاد انگیزه برای ساخت برنامه‌های بهتر در آنها شویم.
امام جمعه ادامه داد: هرگاه که ما به این جوانان اعتماد کردیم و زمینه‌ای همچون جشنواره‌ها را برای دیده شدن آنها فراهم کردیم، این برنامه‌سازان و جوانان از حد خود بالاتر ظاهر شده و حتی توان رقابت با برنامه‌سازان دیگر کشورها را دارا بودند.
.