سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

دکتر مهدی دهقان نیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان : آمادگی همدان برای میزبانی شایسته

دکتر مهدی دهقان نیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان : آمادگی همدان برای میزبانی شایسته


دکتر مهدی دهقان نیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان : آمادگی همدان برای میزبانی شایسته

 

نخستین جشنواره ملّی پویانمایی تلویزیونی اردیبهشت ماه در شهر همدان برگزار می شود، برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره نشست های متعددی در استانداری، صدا و سیما، فرمانداری همدان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و ... تشکیل و جدول برنامه های اجرایی به تصویب رسید که برای هماهنگی های لازم در این برنامه ها ستاد استانی جشنواره با 9 کمیته در استان تشکیل و بیش از 140 عنوان فعالیت بین این کمیته ها توزیع و مقرر شد دبیرخانه استانی جشنواره در خصوص پیگیری این فعالیت ها نظارت کافی و مستمر داشته باشد .

تا کنون در کمیته های مربوطه نسبت به هماهنگی اسکان، پذیرایی، حمل و نقل سبک و سنگین ، محل های برگزاری افتتاحیه و اختتامیه، تبلیغات محیطی، صوتی و تصویری، جدول اکران آثار و برنامه های جنبی تصمیمات نهایی گرفته شده است .

از آنجا که این جشنواره ذیل اتفاقات مهم همدان 2018 برگزار می شود، تصمیم گرفتیم که کاخ مردمی جشنواره نیز برای این موضوع در نظر گرفته شود تا ضمن دعوت از مردم برای برگزاری جشن های خیابانی، گروه های هنری و... به اجرای برنامه در این بخش اقدام نمایند. با این برنامه ریزی در کنار اکران آثار جشنواره و با حضور پُرتعداد تن پوش های شخصیت های پویانمایی، شهر در طول مدت جشنواره در دست کودکان و نوجوانان خواهد بود.

برپایی دهکده پویانمایی در دهکده توریستی گنج نامه با امکانات بازی هایی چون سورتمه، بانجی، تله کابین، غار آکواریم، به عنوان محل برگزاری پنل های آموزشی یکی دیگر از برنامه های ستاد اجرایی خواهد بود.

من و همه همکارانم در صدا و سیمای همدان در تلاشیم میزبانی شایسته برای هنرمندان کشورمان باشیم و امیدواریم بتوانیم جشنواره ای با شکوه پویانمایی تلویزیونی ایران را در همدان خاطره ساز کنیم.