سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۹ مرداد ۱۴۰۰

دیده شدن به هنرمندان جوان دلگرمی و انگیزه می دهد

دیده شدن به هنرمندان جوان دلگرمی و انگیزه می دهد


مهوش صبرکن: دیده شدن به هنرمندان جوان دلگرمی و انگیزه می دهد

بازیگر بسیاری از سریال های پرطرفدار تلویزیون معتقد است که حضور در جشنواره و دریافت جایزه برای جوانان از بعد مادی اهمیتی ندارد بلکه دیده شدن به آنها انگیزه و دلگرمی می دهد.

 

مهوش صبرکن در گفت و گو با ستاد خبری نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استان های صدا و سیما در مورد این رویداد گفت: جشنواره تولیدات مراکز یکی از بهترین و تاثیرگذارترین جشنواره هایی است که می‌تواند در شناخت استعدادها و پیشرفت آنها موثر باشد.

وی ضمن بیان اینکه هنر پویا می‌تواند با برگزاری جشنواره‌ها ایجاد شود گفت: جشنواره جوانان را ترغیب به کارهای هنری می‌کند بنابراین باید با اعتبار بیشتری برگزار شود و باعث ایجاد ارتباط هنرمندان با دیگر استان‌ها شود.

این بازیگر افزود: هنرمندان لذت می برند وقتی که می‌بینند جشنواره‌ای برگزار می‌شود که باعث دیده شدن و تشویق هنر جویان و صاحبان اثر در شهرستان ها می‌شود. 

وی اظهار کرد: من به نوبه خودم شاهد مشکلات جوانان علاقه‌مند در شهرستان ها هستم و می‌بینم که چه استعدادها و توانمندی‌هایی در شهرستان ها وجود دارد که به دلیل نداشتن بودجه و عدم توجه و تشویق به هدر رفته و استفاده نمی‌شوند‌.

صبر کن تاکید کرد: جشنواره می تواند با بها دادن به این جوانان هنرمند و شناسایی آنها آینده سازمان را تامین کند. 

وی با اشاره به اینکه دیده شدن برای هنرمندان جوان بسیار حائز اهمیت و متفاوت است، گفت: شاید جایزه و برنده شدن از نظر مادی برای آنها اهمیت کمی داشته باشد اما دیده شدن در جمع به آنها دلگرمی داده و باعث کسب رزومه‌ای خوب برایشان می‌شود و این جایزه‌ها باعث رشد آنها خواهد شد.

بازیگر سریال پرطرفدار "پس از باران" بیان کرد: جوانان هنرمند با حضور در این جشنواره می‌توانند برای خود اسمی دست و پا کرده و دیده شوند و قطعا تشویق آنها باعث دلگرمی و تولید برنامه‌های به مراتب بهتر در آینده خواهد شد.