سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

معرفی هویت ایرانی و اسلامی در جشنواره تولیدات

معرفی هویت ایرانی و اسلامی در جشنواره تولیدات


جشنواراه تولیدات مراکز فرصت مناسبی است برای ترویج، فرهنگ، هنر ، سنن و آداب با هویت ایرانی اسلامی . قطار بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها در حالی به ایستگاه بیست و دوم در استان خراسان شمالی رسید که شاهد رشد و تعالی تولیدات مراکز استان‌ها در ساختارهای مختلف برنامه سازی در طبقات مختلف در این جشنواره هستیم ، شبکه‌های استانی با تکیه بر جلوه‌های بومی و محلی و ترویج آداب و سنن و فرهنگ و هنر مناطق ایران جریان بازیابی و حفظ و نگه داشت فرهنگ بومی را به عنوان یکی از مؤلفه‌های مهم هویت ایرانی و اسلامی دنبال می‌کند و با شناسایی استعدادها و مزیت های بومی ‌به دنبال توسعه پایدار استان‌ها می‌باشند.
از همین رو جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها می تواند به مثابه منظومه ای از مؤلفه‌ها و مفاهیم کلیدی و با شناخت از نقاط قوت و نقاط قابل تأمل تولیدات رادیویی وتلویزیونی و سایر بخش های  رسانه ای ، بسترهای لازم را برای تحول کمی و کیفی تولیدات و شیوه‌های مهندسی پیام و توسعه و پیشرفت همه جانبه مناطق مختلف کشور فراهم نماید .
 
با اغتنام از فرصت از میزبانی شایسته مردم سخت کوش و صمیمی استان و همکاران  پرتلاش در صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی صمیمانه تشکر می‌کنم .

امیر رئوف مدیرکل مرکز کهگیلویه و بویراحمد