سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

گزارشی از روند برگزاری نوزدهمین جشنواره

گزارشی از روند برگزاری نوزدهمین جشنواره


گزارشی از روند برگزاری نوزدهمین جشنواره
 • دبیر نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما از آخرین وضعیت روند برگزاری جشنواره گفت
  محمد باقر اعلمی  آخرین وضعیت داوری، طراحی پوستر و تیزرها، چگونگی برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه و همچنین طراحی تندیس‌های جشنواره را تشریح کرد.

  محمد باقر اعلمی دبیر نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما در مورد آخرین وضعیت داوری بخش‌های مختلف و روند برگزاری جشنواره به ستاد خبری گفت: داوری تمامی بخش‌ها تا اواخر هفته جاری به پایان می‌رسد، اما این به منزله انتخاب برگزیده ها نیست؛ جلسه های مجزایی را با داوران هر بخش خواهیم داشت، جمع بندی نهایی صورت گرفته و اسامی برگزیدگان جشنواره اعلام خواهد شد.
  وی در مورد پوستر و تیزرهای جشنواره افزود: طراحی اولیه اقلام تبلیغی جشنواره به اتمام رسیده و منتظر تایید پوستر هستیم تا در روزهای آینده رونمایی شود. تولید تیزر جشنواره نیز به پایان رسیده ، پس از اعمال برخی اصلاحات بر روی آن، بعد از مراسم اربعین امام حسین(ع)  از شبکه‌های سراسری و استانی پخش خواهد شد.
  اعلمی در مورد مراسم افتتاحیه جشنواره نیز اظهار کرد: تمامی برنامه‌های افتتاحیه جشنواره بر عهده مرکز صدا و سیمای استان خوزستان است.
  وی افزود: طراحی دکور اختتامیه جشنواره نیز در حال ساخت است و امیدواریم بتوانیم اختتامیه‌ای در شأن نام جشنواره تولیدات استانی که بزرگ‌ترین جشنواره صدا و سیما است، و همچنین بزرگی، عظمت و اهمیت استان خوزستان که یکی از مهم‌ترین استان‌های ما به ویژه در هشت سال دفاع مقدس و امنیت مرزی کشور است، برگزار کنیم.
  دبیر نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها در مورد تندیس‌های این دوره از جشنواره بیان کرد: تندیس‌های جشنواره با توجه به ثبت  نشان هدهد برای جشنواره معاونت امور استان ها، برای این دوره از جشنواره نیز کلیت همان هدهد است به اضافه نمادی از استان خوزستان که بر روی آن طراحی و اضافه خواهد شد.
  وی در پایان در مورد صفحات اجتماعی جشنواره در فضای مجازی نیز گفت: سایت و صفحه‌های اجتماعی جشنواره در فضای مجازی نیز فعال شده است و مدیران و برنامه سازان شبکه های استانی می توانند آخرین اخبار و رویدادهای جشنواره را از این طریق پیگیری کنند