جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

افتخاری دیگر از سیمای مرکز سمنان در جشنواره فیلم مقاومت - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتخاری دیگر از سیمای مرکز سمنان در جشنواره فیلم مقاومت

افتخاری دیگر از سیمای مرکز سمنان در جشنواره فیلم مقاومت


مستند " نامه ای از دمشق" کاری از سیمای مرکز سمنان به عنوان "بهترین فیلم به معنای مطلق " و برگزیده برگزیدگان شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت معرفی شد .
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،  مستند " نامه ای از دمشق " تندیس و دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی
 " بهترین فیلم به معنای مطلق" در بخش " فیلم به معنای مطلق" شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت را به خود اختصاص داد.
در مرحله نخست شانزدهمین دوره این رویداد سینمایی که همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار شده بود، تندیس جشنواره و دیپلم افتخار "بهترین فیلم مستند کوتاه" بخش " جشنواره‌ جشنواره‌ها" هم به عباس ایمانیان، تهیه‌کننده فیلم مستند کوتاه « نامه‌ای از دمشق» اهدا شده بود.
به گفته مدیر بخش « فیلم به معنای مطلق» شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، تندیس « فیلم به معنای مطلق» جشنواره، به فیلمی اهدا می‌شود که علاوه برهم‌خوانی فرم و محتوا، از بیشترین نسبت بهره‌وری به اقتصاد و اثرگذاری بر مخاطب برخوردار باشد.
مستند " نامه ای از دمشق" به تهیه کنندگی عباس ایمانیان و کارگردانی مهدی ابراهیم خانی روایت عاشقانه ای است از زندگی شهید عباس دانشگر از شهدای جوان مدافع حرم استان سمنان .
شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در بخش‌های «مدافعان سلامت»، «جشنواره جشنواره‌ها» و انتخاب استانیِ بخش «فیلمسازان بسیجی» و « نشان رسول» به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار شد.