جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

بام ایران در سوگ بزرگ بانوی اسلام - صفحه محتوایی خبر

 

 

بام ایران در سوگ بزرگ بانوی اسلام

بام ایران در سوگ بزرگ بانوی اسلام

 

صدا و سیمای استانی جهان بین با تولید و پخش ویژه برنامه های شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) این مصیبت بزرگ را به سوگ می نشیند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها: سیمای استانی جهان بین با تهیه و تولید ویژه برنامه "بانوی بی نشان" از پنج شنبه تا دوشنبه به مدت پنج شب در سوگ بانوی خوبی ها حضرت فاطمه زهرا(س) به سوگ می نشیند. بیژن علی بابایی تهیه کننده و کارگردان این برنامه با دعوت از کارشناسان مجرب پیرامون ویژگی های بارز اخلاقی و انسانی حضرت فاطمه(س)، ابعاد شخصیتی و فضایل آن حضرت، مقام معنوی و ملکوتی صدیقه کبری(س)، برای دلدادگان و شیفتگان مکتب ائمه اطهار علیهم السّلام سخن می گوید. مداحی، گزارش مردمی و مصاحبه، سرود و کلیپ، میان برنامه و حدیث، شعر و شاعری از دیگر بخش های برنامه"بانوی بی نشان" هستند که با اجرای ابوالفضل هادی پور هر شب به مدت یک ساعت به صورت زنده و مستقیم ساعت21 تا22 از سیمای جهان بین پخش می شود.

"عقیق" یکی دیگر از برنامه های سیمای جهان بین است که ویژه شهادت حضرت فاطمه(س) تهیه و پخش می شود. دعوت از کارشناس مذهبی در برنامه، مداحی و نوحه خوانی، گفتار موضوعی، میان برنامه ویژه شهادت و دعوت از شاعران هم استانی از بخش های متنوع "عقیق" هستند که به تهیه کنندگی و کارگردانی صالح جلیلی و اجرای جمال خدابخشی به مدت 45 دقیقه در شب شهادت تقدیم عاشقان آن حضرت می گردد.

صدای استانی جهان بین هم با تولید و پخش برنامه "عطر بهشت" در روز شهادت حضرت زهرا(س) از ساعت ۹ تا ۱۱ ویژگی های شخصیتی آن حضرت و همسرداری و فرزندپروری بانوی بزرگ اسلام را مورد بررسی قرار می دهد. دعوت از کارشناس مذهبی در برنامه، گزارش،، تلفن و پیامک های مردمی، ترانه و موسیقی، بسته های صوتی همکاران افتخاری، کلام رهبری و حکایات کوتاه از جمله بخش های متنوع "عطر بهشت" هستند که به تهیه کنندگی کبری حیدری و گویندگی شهلا جمشیدیان از رادیوی استانی پخش می شود.

معاونت خبر مرکز با تهیه و تولید چهار گزارش مرتبط با شهادت حضرت زهرا(س) برای پخش در بخش های خبر تلویزیون و رادیو و انعکاس در فضای مجازی خبرگزاری صدا و سیما، پوشش خبری برنامه های اجرایی مرتبط با شهادت حضرت فاطمه (س) در سطح استان و شهرستان ها در بخش های خبری تلویزیون و رادیو، تولید سه تیزر مناسبتی برای پخش در ابتدای بخش های خبری و انتشار در فضای مجازی خبرگزاری صدا و سیما سالگرد شهادت بانوی دو عالم را ارج می نهد.

معاونت فضای مجازی صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری هم با معرفی پخش زنده برنامه ها در بسترهای مختلف فضای مجازی، تقطیع و بارگذاری قطعات کوتاه ویژه برنامه ها در بسترهای مختلف، بارگذاری محتواها در وب سایت، شبکه های اجتماعی، پیام رسان ها ، سرویس اشتراک ویدئو و اپلیکیشن جهان بین همراه شهادت جانسوز دخت نبی مکرم اسلام را گرامی می دارد.