رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

گراميداشت آزادی خرمشهردر شبکه اترک - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

گراميداشت آزادی خرمشهردر شبکه اترک

گراميداشت آزادی خرمشهردر شبکه اترک

 

صداوسيماي مركز خراسان شمالی در سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان با پخش برنامه ‏های ویژه این حماسه آفريني را گرامی می‏دارد.

به گزارش روابط عمومي صداوسیمای مرکزخراسان شمالی، سیمای شبکه اترک با ویژه برنامه «حماسه» به استقبال این روز بزرگ می‏ رود. این برنامه با دعوت از خانواده شهدا، فرماندهان ، رزمندگان، مسئولان و.. به پاس زحمات وحماسه آفرینی نیروهای مسلح و مردمی با بخش‏ های متنوع و جذاب شامل خاطره گویی، تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران، اجرای موسیقی زنده ، مصاحبه، گزارش مردمی و... تلاش می‏کند تا گوشه‏ای از رشادت های این عزیزان را بیان کند. ویژه برنامه «حماسه» به تهیه کنندگی محسن سرداریان چهارشنبه دوم خرداد از ساعت 21 به مدت 2 ساعت به طور زنده ازسیمای اترک پخش می ‏شود.

صدای اترک نیز با ویژه برنامه« حماسه ماندگار» در روز سوم خرداد این روز عزیز را گرامی می‏ دارد. این برنامه با موضوع  دستاورد های آزاد سازی خرمشهر ،چگونگی زنده نگه داشتن یاد شهدا ،ازاد سازی خرمشهر چه درسی به ما می دهدوبا هدف  باز خوانی  وآشنایی مخاطبان با عملیات بیت‏المقدس با  دعوت از رزمندگان و فرماندهان شرکت کننده دراین عملیات ، گزارش های مردمی ، مسابقه، گفتگو با جانبازان حاضر در عملیات، خاطره گویی رزمندگان و خانواده شهدا و... کوشش دارد تا مخاطبان را با این فتح الفتوح بیشترآشنا کند.از دیگر  آیتم های می توان به معرفی شهدای سوم خرداد استان، رمضان در جبهه، روایت ، موسیقی و... در این برنامه اشاره کرد. «حماسه ماندگار» به تهیه کنندگی مریم سلمانی طبری روز پنج شنبه سوم خرداد ساعت 10 به مدت یک ساعت زنده از صدای اترک به روی امواج می رود.

واحد خبر مرکز نیز با مجموعه خبری گفتگوی ویژه خبری وهمچنین پوشش مراسم‏ های که به مناسبت سوم خرداد در سطح استان برگزار می شود یاد و خاطره این روز را پاس می دارد.